Strukturovaný životopis
STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS
Strukturovaný životopis

My Lands: Black Gem Hunting

My Lands: Black Gem Hunting je online strategie v reálném čase s možností vyvedení ve hře získaných peněz. Ve hře začínáte s jedním městem, trochou surovin a obyvatel do začátku, postupně vylepšujete své město, stavíte nové budovy, poté vyšlete průzkumníka prozkoumat okolí, zabíráte objevené doly, útočíte na zříceniny...

Hra My Lands: Black Gem Hunting nevyžaduje po hráči nic stahovat a instalovat (proto se nazývá prohlížečová online hra). Zatímci v podobných online strategiích je obvyklé, že ten, kdo si zaplatí, získává výhody, My Lands dovoluje naopak získat za hraní peníze. Ve hře funguje speciální platidlo, kterým jsou černé perly. Černé perly získáte plněním úkolů ve hře, těžíte je ve slaných jezírcích, které se objevují na mapě, můžete je koupit v aukci pravidelně pořádané ve hře za nashromážděné zlato, anebo je můžete koupit za reálné peníze a opačným postupem je také přeměnit na reálné peníze a vyvést z hry na sůj účet. Pokud jste hráli některou ze strategií typu Heroes, budete v My Lands jako doma. Režim celé obrazovky se dovolí ponořit se do světa My Lands. Nikdy jste nehráli strategické online hry, nevíte co je browser hra nebo online strategie? Žádný problém. Ve hře jsou vyučující questy, které pomohou pochopit princip hry. Hra My Lands čeká na Vás.


Vtipy:
Motorová pila nepodává po ní požadované výkony.
Ranní horká káva pro šéfa.


Info články:
Úřady práce začnou od září častěji vyplácet některé dávky v poukázkách, budou v nich vydávat část příspěvku na živobytí a část mimořádné okamžité pomoci.
Policie dopadla prodejce falešných vysvědčení

Životopis navigace

My Lands: Black Gem Hunting je online strategie v reálném čase s možností vyvedení peněz.


Strukturovaný životopis. Tyto stránky používají cookies, jak jsou využívána vaše data.